کتاب سال های سگ

اثر گونتر گراس از انتشارات نیلوفر - مترجم: حسن نقره چی-ادبیات آلمان

سگ سال ها در سه قسمت تنظیم شده است. آقای بروکسل، صاحب یک معدن، به نقل از صبحانه می گوید: "یک گزارش از سال های اولیه دو شخصیت اصلی، نیمه یهودی، ادوارد Amsel، و دوست و برادر خون خود، Waltern Matern. رودخانه ویستولا، با محموله تاریخ، از طریق سوءاستفاده های خود می گذرد. بنابراین سگ سنتا، که هراس را دوست دارد، که به نوبه خود چوپان سیاه، Prinz، سگ مورد علاقه Fuhrers را به خدمت می گیرد. راوی دوم، هری لیبنوا، قسمت دوم، نامه های عشق را به پسر عمویش تولا می گوید. از دغدغه دانزيگ، خواننده را در سالهاي پيش از جنگ و فراتر از آن ميگذراند. Amsel، سازنده با شکوه و زودگذر از scarecrows ساخته شده در تصویر مرد، شروع به ساخت مفهوم واقعی، مکانیکی راهبان SA-men، و مادر، برادر خون خود، خود را SA مرد، که او را shiny و از دست دادن او دندان ها سگ ها اکنون در حال نوسان هستند؛ آنها حق را به جنگ هدایت می کنند، تا زمانی که پرینس در نهایت سرپرست خود را ترک کند، زیرا حتی یک سگ می تواند به اندازه کافی داشته باشد. موضوعات دوبرنامه دو راوی که توسط Waltern Matern در Materniads گرفته شده است. مادر مادران پیشرفت انتقام خود را از طریق آلمان پس از جنگ ثبت می کند. همراه با پرنز، او برای مرتکبین سوء رفتارهای نازی ها و برادر از دست رفته خود Amsel را جستجو می کند. مادر بی گناه است، یک ضد فاشیست؛ این دیگران است که گناهکار هستند، حتی اگر به نظر می رسد که روند رو به رشد رونق همه آنها را پاک کند. مادر به طور منظم، اگر برای او تا حدودی ناتوان کننده است انتقام بگیرد، مادر به عنوان یک بازدید کننده در معدن هرک بروکسل به عنوان یک بازدید کننده به وجود می آید، و آن را پیدا می کند توسط یک میزبان زیرزمینی از ترسناک های مکانیکی در آماده سازی شورش برای آزادی آنها در زیر زمین.


خرید کتاب سال های سگ
جستجوی کتاب سال های سگ در گودریدز

معرفی کتاب سال های سگ از نگاه کاربران
زمان قهرمان (اسپانیایی، شهر و سگ ها) اولین رمان ماریو وارگاس لوساس است که در سال 1963 منتشر شده است. این داستان از چندین مدرس در یک آکادمی نظامی است که به نام Collegio Militar Leoncio Prado (CMLP) نامگذاری شده است. در نهایت به کتاب، من از اینکه CMLP در واقع وجود دارد شگفت زده شدم. هنگامی که کتاب Vargas Llosas منتشر شد، آکادمی هزار نسخه را از بین برد و هزاران نسخه را تخریب کرد، زیرا آنها فکر می کردند تنها دشمنان آنها اکوادوری ها می توانند چنین کلاهبرداری کثیفی روی آنها انجام دهند. (در حال حاضر، پنجاه سال بعد، وب سایت CMLP در واقع آن را مورد تشویق قرار می دهد.) داستان از نقطه نظر به نظر می رسد در درجه اول از یکی از دانش آموزان، آلبرتو فرناندز معبد. او از همکلاسی به نام ریکاردو آرانا که از سوی دانشجویان دیگر مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، دوست دارد و هرگز به خاطر آن هیچ وقت ترک نمی کند. از سرگیجه، او را در یک همکلاسی دیگر برای داشتن امتحان شیمی به سرقت رفته است. این همکلاسی، کاوا، خارج از آکادمی است. هنگامی که در آیندهای نظامی بعدی آرانا شلیک و کشته می شود، کتاب ها به نظر می آیند که با سرعت زیاد به جلو حرکت می کنند. دانشجوی دیگری مشغول به کار است که تنها جگوار نام دارد. حتی زمانی که در Epilogue، حتی کمی گیج کننده می شود، به نظر می رسد که برخی از رویدادهای که قبلا شرح داده شد، آلبرتو را شامل نمی شد، هر چند من فکر می کردم آنها انجام می دادند. پایان دادن به چیزی شگفت انگیزی است که من قصد نداشتم از بین برود. همانطور که داستان های دیگر مربوط به ارتش، صرف نظر از جایی که آنها نوشته شده بودند، افسران آکادمی بیشتر قصد دارند در برابر هر مشکلی به جای مواجهه با آنها به طور مستقیم قصد داشته باشند. در پایان، متقاعد کننده ترین افسران در آکادمی، Lieutenant Gamboa، به زور انتقال داده شده به Juliaca در Andes منتقل شده است، زیرا او سعی سخت برای تحقیق در مورد مرگ Arana و سوء تفاهمات از کادتها. این افسران فرمانده را از بین می برد، که او را به خاطر وفاداری متعصبانه خود به وظیفه به سرعت مجازات می کند.

مشاهده لینک اصلی
\"شهر و سگ ها\" یک کتاب است که به خوبی محیط زیستی را نشان می دهد که در آن همه مردان در پرو زندگی می کنند. این شرایط که، به عنوان پرو برای اعطا در زندگی ما، اما از دیدگاه نویسنده دیده را، ما در یک جامعه جنسی، که در آن خشونت حاکم، نفرت، بی تفاوتی زندگی می کنند، که کریولviveza @. تمام میکروب های مدارس لئونیسو پرادو از دانشجویانی هستند که تصمیم می گیرند تا امتحان شیمی را به سرقت برسانند تا مقامات نظامی که ارزش هایی را که توسط آنها اداره می شود را نادیده بگیرد. برده حداقل، یک شخصیت که همیشه به عنوان دا © BIL، ترین huevón از همه، و به عنوان مثل می تواند بخشی از این رمان universo.Como نیست در نظر گرفته شد، آن است که خوب ساخته شده است، نه تنها به طوری قانع کننده است که معلوم شد که هر کاراکتر یا ساختار آن است، اما در کل کتاب هیچ کلمه ای را از دست ندهید یا از دست ندهید. درست است، این یک رمان برای خواننده تازه کار نیست.

مشاهده لینک اصلی
داستان من در یک آکادمی نظامی، در پرو من حدس می زنم و با استفاده از چندین دیدگاه به داستان یک کلاس از دانشجویان و حوادثی که شامل مرگ یکی از دانشجویان است، می گویم. این تکنیک به طور عمدی ناخوشایند است، تا زمانی که من آن را بخوانم نمیتوانم در تشخیص شخصیتها موفق باشم - نامهایی که آنها در مدرسه شناخته میشوند، نام De Guerre هستند، در هنگام ترک یا در بخش PoV دیگر نامهای دیگر، احتمالا آنها با استفاده از والدین به آنها داده می شود - از لحاظ ذهنی تغییرات بدون تغییر هشدار یا سیگنال از یک پاراگراف به بعد تغییر می کنند. به هر حال در همه این آشفتگی ها، بدون تعجب، @ یک نفر @ @ (spoiler view) را اشتباه گرفته بود (همانطور که در واقع در برخی از موسسات اتفاق می افتد (پنهان کردن اسپویلر)] و یکی از بچه ها می میرد.

مشاهده لینک اصلی
خیره کننده درخشان یکی از بهترین کتابهایی که من امسال خواندم (و سال خوبی هم داشتم). من در مورد این کتاب از جمله خشونت و زندگی ناهموار کادتها در مدرسه نظامی شنیده ام، بنابراین نمی توانم بگویم که مشتاق هستم که بخوانم. اما پس از آن ماریو وارگاس لوسا بود و این اولین کتابش بود (و کتاب بیستم او). بنابراین شروع کردم و نمیتوانستم آن را بکنم (حتی زمانی که یک هفته بیمار بودم). برای هر کسی که Vargas Llosa را بخواند، من این کتاب را توصیه می کنم. شخصیت های بسیار واقعی هستند؛ بسیار واقعی است بخشی از آن بود که براساس زندگی خود به عنوان یک مدرس نظامی بود. من یک پادکست با او درWriters و شرکت @ شنیدم، جایی که او اظهار داشت که مدرسه برای او خوب بود؛ زیرا به او سوخت برای داستان او داد؛ در آن زمان برای او خیلی خوب نبود، زیرا او از طریق بسیاری از آنچه در داستان بود، رفت. برای ما خوب است زیرا یک داستان عالی را انجام داد. آلبرتو قهرمان (این کتاب به زبان انگلیسی به نام \"در زمان قهرمان @\" شناخته می شود) همیشه قهرمان @ good نیست اما او قلب خوبی دارد. او با @ Slave @ دوست است و متاسفانه دوستانش را در یک دنیای مخفی می بیند که در آن دانشجویان از قتل می افتند (به معنای واقعی کلمه) و رهبران نظامی مدرسه همواره به دنبال @ rosie @ می گردند و اگر نه، به بعضی از مکان های مبهم من نیز شنیده ام که وقتی ورگاس لوسا جایزه ای برای رمانش دریافت کرد، مدرسه نظامی که بر اساس این کتاب بود، 1000 نسخه خرید و به صورت عمومی آنها را سوزاند. راه خوبی برای شروع یک داستان نویس رمانتیک است. این کتاب 50 سال پیش نوشته شده است و ما را به دنیایی که حتی امروز هم وجود دارد (و ما بسیار ناراحت کننده است) معرفی کردیم. این کتاب امروز بسیار مطرح است. خواندن شگفت انگیز

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سال های سگ


 کتاب ارباب پونتیلا و برده اش ماتی
 کتاب روانکاوی و دین
 کتاب شعر، زبان و اندیشه رهایی
 کتاب هستی و زمان
 کتاب حلزون ها به زمان می بازند
 کتاب جهان و تاملات فیلسوف