معرفی کتاب میراث

اثر هاینریش بل از انتشارات مروارید - مترجم: سیامک گلشیری-ادبیات آلمان

این 1943 است و ونک، یک سرباز جوان آلمانی که از ساحل نرماندی محافظت می کند، خود را در جنگی قرار می دهد که دشمنان اصلی تنهایی و بدبختی هستند.

در برابر تمام رتبه و پروتکل ارتش، ونک (Wenk) در برابر همه رده های ارتش و پروتکل ها، فورواردی در فرماندهی ارتش وجود دارد: منابع در حال خالی شدن است و سربازان گرسنه و سرگردان باید از مین های معروفشان عبور کنند تا سیب زمینی ها را از مزارع فرانسوی همسایه دور کنند. دوستی با ستاد شلینگ، که اعتراضات خود را از طرف مردان انجام می دهد، باعث خشم یک افسر دیگر شده است. هنگامی که این شرکت به جبهه روسیه منتهی می شود، ترس، سوء ظن و عدم اعتماد باعث وقوع رویدادها می شود تا نتیجه تکان دهنده باشد.

در سال 1947 نوشته شده و در سال های پس از جنگ، در هرج و مرج آلمان، A Legacy سربازان در حال حاضر جای خود را در همه جای خالی در جبهه غربی به عنوان یک تصویر از وحشت از جنگ است.


خرید کتاب میراث
جستجوی کتاب میراث در گودریدز

معرفی کتاب میراث از نگاه کاربران
یه مقدار خسته کننده بود روایتش نسبت به عقاید یک دلقک! یجورایی اگه پایان بندی خوبی نداشت نمیتونستم بگم از این کتاب خوشم میاد. شروع و پایان زیبایی داشت فقط، بقیه اش یک سری روایت های ضدجنگ و گاهن پوچ گرایانه که وقتی شاهکاری مثل عقاید یک دلقک رو آدم خونده باشه، اینا دیگه خیلی قلقلکش نمیده!

مشاهده لینک اصلی
به نظر من فرقی با عقاید یک دلقک نداشت خیلی ! نه تکنیک ِ خاصی استفاده شده بود نه محتوای اصلیش خیلی فرق داشت - در کل سرگرم کننده بود فقط!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب میراث


#داستان ماجرایی - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان جنگی - #ادبیات آلمان - #دهه 1980 میلادی -
#انتشارات مروارید - #هاینریش بل - #سیامک گلشیری
کتاب های مرتبط با - کتاب میراث


 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب مرد است و قتلش، آقا کمال!
 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب سیمای زنی در میان جمع
 کتاب سال های سگ
 کتاب قرن من