کتاب چند نامه به شاعری جوان

اثر راینر ماریا ریلکه از انتشارات معین - مترجم: پرویز ناتل خانلری-ادبیات آلمان

In 1903, a student at a military academy sent some of his verses to a well-known Austrian poet, requesting an assessment of their value. The older artist, Rainer Maria Rilke (1875–1926), replied to the novice in this series of letters — an amazing archive of remarkable insights into the ideas behind Rilkes greatest poetry. The ten letters reproduced here were written during an important stage in Rilkes artistic development, and they contain many of the themes that later appeared in his best works. The poet himself afterwards stated that his letters contained part of his creative genius, making this volume essential reading for scholars, poetry lovers, and anyone with an interest in Rilke, German poetry, or the creative impulse.


خرید کتاب چند نامه به شاعری جوان
جستجوی کتاب چند نامه به شاعری جوان در گودریدز

معرفی کتاب چند نامه به شاعری جوان از نگاه کاربران
آقای ریلکه عزیز، چگونه می توانم به شما برای این نامه های شگفت انگیز قلب پر از الهام، زیبایی و خردمندی تقدیم کنم. آنها یک هدیه شکوهمند، انجیل از کلمات شگفت انگیز است که من تمام روزهای زندگی خود را دنبال می کنم. خواننده سالخورده، اگر یکی از چیزهایی که به شما می گویم وجود دارد، این است که شما را در برابر ناکامی، در برابر زبان شاد و مفرط احتیاط کنید. وقتی نوشتید، سعی کنید بگویم آنچه واقعا احساس می کنید و از ساده ترین زبان ای که می شناسید استفاده کنید. گوش دادن به سکوت عمیق در قلب خود و شروع به آن. سپس، به شرطی که هیچکس پیش از این سعی نکرده است، سعی کنید آنچه را که می بینید و احساس می کنید، دوست داشته باشید و از دست بدهید. آقای ریلکه عزیزم، من سعی میکنم نظر شما را در ذهن داشته باشم، اما قلب من یک مکان شلوغ، پر سر و صدا و تکان دهنده است و به من می گوید که به جای یک جمله و جملات طولانی، به جای جملات کوتاه و کوتاه استفاده می شود. به طرز عجیبی کنترل می شود، مخصوصا در لحظات نابالغ. هنگامی که شما به طور کامل خلاق هستید، سعی کنید از آن استفاده کنید، به عنوان یکی دیگر از راه های نگه داشتن زندگی. جستجو در عمق چیزها. خودتان را در برخی از زندان ها تصور کنید که دیوارهای آن هیچ کدام از صداهای جهان را نخواهند گذاشت. برای نویسنده یا شاعر، تنهایی و سکوت ضروری است. و کتاب ها خواندن، خواندن، خواندن و سپس شما قادر خواهید بود به نوشتن. آقای ریلکه، من خواندن، انتخاب گسترده ای از نویسندگان و عناوین، اما گاهی اوقات من قضاوت خود را از آنچه خوانده ام، به ویژه هنگامی که آن را متفاوت از دیگران و یا از منتقدان ادبی. خواننده سالخورده، به عنوان کمی از نقد ادبی تقدیم می شود؛ چنین چیزها یا نظرات کارگر و یا کلمات کلیدی هوشمندانه هستند. آثار هنری از تنهایی بی نهایت هستند؛ و هیچ وسیله ای از رویکرد، به عنوان نقد بی فایده است. آقای ریلکه، زمانی که من خواندن می نویسم، ناتوانی در پایان کار خود را به تنهایی خود منحرف می کند، همیشه می خواهم با نویسنده صحبت کنم. خواننده عزیز، گفتگو خوب است. هر چیزی که باعث خلاقیت می شود مفید است، کلمات در یک صفحه یا صفحه خالی. آقای ریلکه عزیز، صحبت از صفحات خالی، در کتاب شما احساس عدم وجود داشت. من در مورد نامه های آقای کاپوس که به شما پاسخ می دادم تعجب کردم خواننده عزیز، این پاسخ خواننده است که مهم است نه کاپاوس، و از آنجایی که او این کتاب را ویرایش کرده است، باید او را ادعا کنیم ترجیح داد سکوت بماند آقای ریلکه عزیز، اگر ویرایش این کتاب را داشته باشم، هر نامه با یک صفحه خالی و دقیقا به همین دلیل برای پاسخ خواننده همراه بود. این است که چگونه تمام کتاب ها را دوست دارم، فقط در یک طرف صفحه چاپ می شود، به طوری که خواننده بتواند دیگران را پر کند و گفتار واقعی با نویسنده داشته باشد. خواننده سالم، این بهترین ایده ای است که به من داده اید دور، و برای بقیه، اجازه دهید زندگی به شما رخ دهد. باور کنید: زندگی درست است، همیشه.

مشاهده لینک اصلی
که در آن Rainer ماریا Rilke، هر دو بی رحمانه و مهربانانه، من را بر سر با یک خفاش بیس بال از طرف دیگر از هر چیز بزرگ بشویید.

مشاهده لینک اصلی
من همیشه در کتاب ها، یا برای نقل قول های عاقلانه که آموزش می دهند و یا زیبایی خالص این گذر، را برجسته می کنند. با این حال، حدود ده صفحه در این کتاب، من را متوقف کرد، زیرا تقریبا هر جمله ترکیبی از زیبایی و حکمت بود. این نامه ها (به یک مرد جوان که هرگز او را ملاقات نکرده است) در صداقت آنها الهام می گیرند، آموزش می دهد که تنهایی خود را گرامی بدارند، برای رفتن به داخل خود و برای ساعت های دیگر کسی را ملاقات نکنید ... همانطور که در کودکی بودید وقتی که بزرگسالان در اطراف درگیر مسائل شد که به نظر می رسید بزرگ و مهم است، زیرا آنها به نظر می رسد بسیار مشغول و به دلیل اینکه شما چیزی در مورد آنچه که آنها انجام می دهند را درک نمی کنند. @ چند سنگهای: @ Loving در ابتدا به معنای ادغام، تسلیم، و متحد نیست با یک شخص دیگر (برای اینکه چه چیزی می تواند یک نفر از دو نفر ناشناخته، ناتمام و غیرقابل هماهنگ باشد؟)، این یک انگیزه بزرگ برای رسیدن به فرد است، برای تبدیل شدن به چیزی در خود، تبدیل شدن به جهان، تبدیل شدن به جهان به خاطر یک شخص دیگر؛ (70). @ آینده در کنار هم هست، آقای کاپوس عزیز، اما ما در فضا بی نهایت حرکت می کنیم @ (86) @ ما داریم هیچ دلیلی برای غلبه بر هر گونه بی اعتمادی نسبت به دنیای ما نیست، زیرا علیه ما نیست. اگر ترسیده باشد، آنها ترسیده اند؛ اگر این موجودات بی نظیر باشند، اینها به ما تعلق دارند؛ اگر خطرات وجود دارد، باید تلاش کنیم که آنها را دوست داشته باشیم. و اگر تنها زندگی ما را مطابق با اصل که به ما می گوید که ما همیشه باید به سختی اعتماد کنیم، زمانی که آنچه که اکنون به عنوان بیگانه به نظر می رسد به ما عالقه تر و قابل اطمینان تر خواهد شد. چگونه می توانیم اسطوره های باستانی را که در ابتدای تمام نژادها ایستاده اند، فراموش کنیم، افسانه هایی درباره اژدها که در آخرین لحظه به شاهزاده ها منتقل می شود؟ شاید همه اژدها در زندگی ما شاهزاده ها هستند که فقط منتظر دیدن ما هستند، فقط یک بار، با زیبایی و شجاعت. شاید همه چیز که ما را ترسانده است، در عمیق ترین ماهیتش چیزی ناراحت کننده است که عشق ما را می خواهد (92).

مشاهده لینک اصلی
دوازده سال به طول انجامید و ده بار ده بار از زمان رانده شدن، Rilke.Left در بالا، سمت چپ به زیر هر دو کلمه andhope، امید، بیشتر امیدوار است. قلب تو که به تو دادیم و برای آن عشق می خواهیم. دوست داریم که در خطوط اندازه گیری در کنار هم قرار بگیریم، اما خیلی زود چشم هایم چشم هایم را تیره کرد. چه چیز چپ چپ احساس راحتی برای اشک و شادی به تنهایی، و نور خورشید آن است. روزهای مودلین شما را شگفت زده نمی کند، یک نوع از خانواده من از دست رفته همان، و در عین حال، ادامه می یابد. من از خودم می خوانم و از شما می گویم لمس فوق العاده ای است. من به مردی که پس از آن نوشتید، هر دو نامه و دنیای گسترده تر از کلمه، و به عنوان تقریبا من برای همه و یا همه چیز غرق شدن از واقعیت زن، ضرورت ضرورت با این حال! شما می دانستید، و در جایی که شما ندیده اید، در زیبایی مصیبت آمیز، به آرامش رسیدید. اغلب اوقات این رویای پرحرفی را به تصویر می کشد و بیشتر در یک صفحه سریعتر از زندگی عمیق خود بیشتر می شود. و بیشتر و بیشتر و بیشتر. در دوران کودکی، روزهای ناراحت کننده، و هر روز، هر گل و گیاه می تواند گرامی داشته باشد. گناه گفته بود: آنچه مهم بود زندگی بود، و زندگی می کرد به عشق. در تنهایی و تعلیق flush، توجه به توجه به روح خود را پرداخت. هر بخش و هر حقیقت خجالت آور، هر دو داخلی و واقعی است. اغلب ضعیف، اغلب به اندازه کافی نیست. بهتر است. این کلمات پس از شما و با کمترین قلب آمد، اما شما بیشتر موافق هستید. شما می گویید چیزهایی که در زندگی ترسناک دارید، شما را می خوانید، عمیق در اشک های بلورینید. یکی از چیزهایی که در دانستن وجود دارد. اما لبخند زدن و تشویق کردن و گهواره نزدیک می شود و ما عزیزان را ترک کردیم. شما احساس کردید، و فتوت را دیدید که به شکل تفکر نزدیک بود. برای ما، به من. من نمی توانم بازگردم، صرف نظر از برنامه نویسی اینجا. راینر ماریا ریلکه، شما نوشتید؛ اگر دل من شکسته شود،

مشاهده لینک اصلی
سینه گنج برای هنرمندان و عاشقان هنر، به طور معمول شعر زیادی خوانده نمی شود، اما وقتی که این کتاب را چند سال پیش در نظر گرفتم، بعضی از شعرهای ریلکه را خوانده و ستایش فوق العاده ای را ذکر کردم. هر چند که این کتاب کوتاه (80 صفحه) را بخوانم، هیچ وقت نمیدانم چه سندی از گنجینههای واقعی وجود دارد. من متن خیلی زیاد را برجسته کردم و بسیاری از یادداشت ها را یادآوری کردم، متوجه شدم متن کوچکی را که به دست نیاورده ام را ترک کرده ام. این کتاب شامل ده نامه نوشته شده توسط راینر ماریا ریلکه به شاعر جوان است. این، و به ویژه این آخرین ترجمه از آلمانی به انگلیسی، ارزش خود را برای روشنگری و تشویق عشق به زندگی و هنر و خلاقیت به ارمغان می آورد. در جایی که اکنون نمیتوانم پیدا کنم خواندن توصیفات را از برخی از هنرمندان برجسته زیادی که عمدتا و به طور مثبت از این نامهها در دهههای گذشته تحت تأثیر قرار گرفتهاند. به هر کسی که این بررسی را میپردازد که در حال نوشتن خلاقانه است، نمیتوانم به اندازه کافی اهمیت خواندن را تأیید کنم این کتاب به ویژه به عنوان تعادل ارزشمند، به نام هنر و خلاقیت در بالاتر از همه چیز، به تمام نکات نوشتاری ساختاری و فنی شما احتمالا از تمام جهات است. راینر ماریا Rilke (1875-1926) یک شاعر بوهمی و اتریش بود احتمالا یکی از معتبرترین شاعران آلمانی است و بسیاری از آن ها یکی از بزرگترین و نوآورترین شاعران غرب هستند. از صفحه بنیاد شعر ریلکه این توضیح است: او در تمام طول زندگی خود برای متقاعد کردن زیبایی و رنج، زندگی و مرگ به یک فلسفه تلاش کرد. ... برای او هنر مهمترین چیز در زندگی بود. @ بنیاد شعر (نقل قول های داخلی حذف شده). گاردین در بررسی خود از ترجمه جدید و بهترین ترجمه انگلیسی این کتاب در ماه مه سال 2011 گفت: \"و اینکه چگونه نمی تواند خوشحال باشد به اندازه کافی بلند برای خواندن خطوط مانند این: برای عشق نیز خوب است، برای عشق سخت است. عشق بین یک نفر و دیگری: این است که شاید سخت ترین چیزی است که ما بر روی آن انجام می دهیم، تا حد زیادی، محاکمه و آزمایش نهایی، کار که برای همه کارهای دیگر فقط آماده است. @ @ بسیار خوب از بالا @ ، Guardian، May 12، 2011 (نقل قول از این کتاب). به عنوان یک دانشمند نسب در قدردانی از شعر، من نمی توانم عدالت بیشتری نسبت به کتاب انجام دهم تا شما را به عبارات مورد علاقه من نقل قول کنم: نقل قول: ... رویکرد طبیعت. سپس، مانند اولین انسان، سعی کنید چیزی را که می بینید و تجربه می کنید و عشق و از دست دادن. ... از افراد عادی فرار کنید و در مواردی که توسط زندگی روزمره خود ارائه می شود پناه بگیرید؛ احساسات و خواسته های خود را به تصویر بکشید، افکار و اعتقاد به نوعی زیبایی را به تصویر بکشید \"این همه این را با قاطعیت شدید، آرام، فروتنانه و استفاده از آنچه که در مورد شما برای بیان کردن خود، تصاویر از رویاهای خود و چیزهایی که در خود حافظه اگر به نظر میرسد زندگی روزمره مضر نیست، آن را سرزنش نکنید؛ خودتان را سرزنش کنید، بگوئید که شما به اندازه کافی شاعر نیستید که ثروت خود را احضار کنید، زیرا هیچ کس برای او ایجاد نمی کند و هیچ جایگاهی ضعیف و بی اهمیت وجود ندارد. و حتی اگر شما در زندان بودید که دیوارها هیچ صدایی از جهان را در اختیار نگذاشتند، به حواس شما حساس نخواهند رسید. آیا هنوز فرزند شما را ندیده اید، این منبع شگفت انگیز و شاداب، این خانه گنجینه خاطرات؟ توجه خود را به سوی آن متمرکز کن. تلاش برای بالا بردن احساسات غرق در این گذشته دور؛ خود را برای آن قوی تر خواهد شد، تنهایی شما باز خواهد گشت و تبدیل به یک خانه ی دوتایی خواهد شد که در آن سر و صدا دیگران تنها به گوش می رسد. و اگر از این به نوبه خود در داخل، از این غرق شدن در دنیای خود، آیه ها می آیند، پس برای شما اتفاق نمی افتد که از شما بپرسید که آیا آیه های خوب هستند. ... در آنها اموال طبیعی محبوب شما، یک قطعه و صدای زندگی خود را خواهید دید. یک اثر هنری خوب است اگر از ضرورت رسیده است. حکم در آن است که در این ماهیت مبدأ آن قرار دارد: هیچ چیز دیگری وجود ندارد. به همین دلیل، عزیز عزیزم، تنها مشاوره ای که من دارم این است: برای رفتن به خودتان و بررسی عمق هایی که از زندگی شما به وجود می آید؛ در منبع آن پاسخ شما را به این سوال که آیا شما باید بنویسید پیدا کنید **** و اگر ما زندگی خود را بر اساس اصل سازماندهی کنیم که همیشه به آنچه که دشوار است، به ما آموزش می دهد، آنچه که در حال حاضر هنوز هم بیشتر به نظر می رسد خارجی تبدیل به ترین و متداولترین تجربه ما خواهد شد. چگونه می توانیم اسطوره های باستانی موجود در ابتدای همه مردم را فراموش کنیم؟ اسطوره های اژدها که در آخرین لحظه به شاهزاده خانم تبدیل می شوند؟ شاید همه اژدها در زندگی ما شاهزاده ها باشند، فقط منتظر روزی هستیم که ما را خوش تیپ و شجاع ببینیم؟ شاید همه چیز وحشتناک عمیق ترین چیزی است که به کمک ما نیاز دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چند نامه به شاعری جوان


 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب دو مسئله بنیادین اخلاق
 کتاب نفس بریده
 کتاب اگنس
 کتاب آدم کجا بودی؟
 کتاب غروب بتان